Chcete ušetřit při nákupech? Vybírejte z akčních letáků

Akční letáky vám pomohou zjistit zajímavé slevy

Měla jsem kolegyni, která bedlivě studovala akční letáky. Nakupovala prakticky pouze ve slevách. Začala jsem se o tyto nabídky také zajímat. Jako většina žen ráda nakupuji, takže nemám problém obejít více obchodů, když vím, že mají momentálně levnější, co zrovna potřebuji. Zpočátku jsem dělala chybu, protože jsem pořizovala více kusů od každého druhu akčního zboží, takže ve výsledku jsem nic neušetřila. Ale potom jsem zjistila, že slevové nabídky na stejné zboží (například máslo) se postupně vystřídají v několika supermarketech, takže nemusím „syslit“ hodně kusů. Manžel se mi nejdříve smál, když mě viděl „zavrtanou“ do letáků, jak si s propiskou v ruce vypisuji co a kde výhodně nabízejí.

Při svých nákupech na internetu můžete využít slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!

Ušetřit můžete desítky procent

Když jsem ho upozornila, že třeba svoji oblíbenou luxusní kávu může pořídit o 60 korun levněji nebo na kelímku dovozové zmrzliny uspoří 80 korun, uznal, že něco do sebe tyhle akce přece jen mají. Teď už se občas sám nechá zlákat na slevu. Třeba před Vánocemi výhodně nakoupil do zásoby své oblíbené plzeňské pivo. Když spočítal, kolik by za stejný počet lahví zaplatil v plné ceně, vyšla mu úspora víc jak 500 korun.

Inspirace:  Nedovolte svým penězům, aby ztrácely na hodnotě. Investujte je do zlata

Ačkoli se moje finanční situace zlepšila, letáky odebírám i sleduji stále. Proč platit za stejné zboží více peněz, když nemusím? Radost z nakupování si užiji vlastně dvakrát: poprvé při čtení letáků a podruhé přímo v obchodě. Nákupní pohodu mi pokazí jen to, když místo akčního zboží najdu jen prázdnou mezeru v regálu. Naštěstí převažují obchody, kde se to nestává.

Business Ions Ecommerce Shop Online - AnnaliseArt / Pixabay
AnnaliseArt / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *