Kyselina lipoová: Proč se ji vyplatí užívat a jaké nabízí benefity?

Pokud chcete dopřát svému organismu nadstandardní péči a nakopnout svůj organismus, určitě byste měli popřemýšlet nad zařazením kyseliny lipoové do svého jídelníčku. Obsažená je totiž v celé řadě potravin, ale lze ji jednoduše doplňovat i pomocí doplňků stravy. Benefitovat tak můžete z blahodárných účinků této látky, která vám pomůže s širokou škálou zdravotních problémů, ale i například hubnutím.

Kyselina lipoová vám pomůže nakopnout váš metabolismus

Ke zdravému hubnutí je důležitý zejména rychlý metabolismus, díky čemuž budete schopni spalovat mnohem více energie. V některých případech ho je však potřeba zrychlit, což nemusí být zrovna jednoduché. Pomoci vám mohou různé superpotraviny, ale i doplňky stravy. Jedním z takových je i kyselina lipoová, která dokáže metabolismus pořádně nakopnout a podpořit efektivnější hubnutí.

Kyselina lipoová plus je jedna z mála přírodních látek, která dokáže přispět k tomu, že budete zdravě hubnout, a to zcela bez jojo efektu. Blahodárné účinky nabízí i v celé řadě dalších oblastí zdraví, kdy dokáže například snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Odborníci ji však doporučují i jako látku, jež je schopná předcházet Alzheimerově chorobě.  Zároveň se řadí i mezi antioxidanty, díky čemuž bojuje s škodlivými volnými radikály.

Narazit na ni můžete v široké škále potravin

Kyselina lipoová je obsažená v široké škále potravin, jako je špenát, brokolice nebo dokonce rajčata. Pokud se vám nedaří konzumovat dostatek takových potravin, můžete využít i doplňky stravy, jako je Kyselina lipoová plus – 150 tablet. Tu vyrábí český výrobce Naturvita, kde ho můžete i pořídit – volně dostupný je však také u e-shopu Gigalekarna.cz. Pro doplnění dostatečné hladiny této látky stačí denně užívat pouze dvě tablety.

Inspirace:  Plastické operace po porodu: Jednoduchý a rychlý způsob, jak se vrátit zpět do formy po porodu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *