Nedovolte svým penězům, aby ztrácely na hodnotě. Investujte je do zlata

Nutnost těch správných druhů úspor se v aktuální době ukazuje být silnější, než kdy dřív. Kdo je má, je za vodou. A platí to samozřejmě i naopak. Stále však ještě není pozdě si je vytvořit.  koneckonců, aktuálně se k tomu nabízejí opravdu optimální podmínky.

Klíčem je nákup zlata  – a to díky jeho aktuálně příznivé ceně. I přes všechny světové krize si stále drží svou hodnotu, ba dokonce dokáže vložené investice i příjemným způsobem zhodnotit. A to i ve chvíli, kdy jiné osvědčené stálice (například nemovitosti) se supícím dechem pokulhávají.

Nenechte se nachytat na nákup českého zlata…

Abyste však měli jistotu, že za své peníze skutečně pořizujete zlato po požadované ryzosti a se všemi garantovanými parametry, musíte si umět svého prodejce dobře vybrat. Abychom vše uvedli na pravou míru – žádná česká mincovna, vyrábějící zlaté cihly, opravdu neexistuje. Nenechte se tedy zlákat na nějakou klamavou reklamu. To však neznamená, že na našem území není k dostání kvalita.

Stačí vsadit na podniky, které spolupracují s osvědčenými partnery například ze Švýcarska. Švýcarské zlato má tak silnou pozici, že nebudete mít s jeho uznáním problém kdekoli na světě. A  nezáleží na tom, zda se jedná o zlaté mince nebo slitky.

Švýcarské značky mají na našem území obrovskou výhodu

Opravdu. Při jejich nákupu totiž nemusíte hradit 21% DPH, což pro nákup diamantů, stříbra apod. rozhodně neplatí. Není tak nutné odvádět státu ani halíř ze svých peněz. Naopak. Uložíte je do osvědčené a dlouhodobě stabilní komodity, která vás určitě nezklame.

A kam pro zlaté slitky a další produkty zamířit? Spolehlivého prodejce najdete ve druhém patře Obecního domu v Praze. Zlato, stříbro, paládium… A samozřejmě také odborné poradenství. Nechcete chodit naslepo? Ověřte si každý den aktualizovanou výkupní i prodejní cenu zlatých slitků na stránkách www.zlate-mince.cz.

Inspirace:  Obyčejné tričko s potiskem jako dárek nestačí, dnešní doba si žádá víc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *