Zapracujte na své propagaci třeba prostřednictvím atraktivních diářů

Přemýšlíte o tom, jaký novoroční dárek letos dáte svým stálým zákazníkům nebo obchodním partnerům? Máme pro vás tip na takový, který se nikdy neztratí, a navíc se díky němu obdarovanému připomenete v rozličných situacích.

Máme na mysli samozřejmě diář. A to i přesto, že diáře a kalendáře patří v tomto ohledu k evergreenům. Na jejich atraktivitě a účelnosti to totiž vůbec nic nezměnilo. S jejich pomocí oslovíte cílovou skupinu velmi nenásilně, a přitom maximálně efektivně. On totiž takový plánovací diář se hodí prakticky každý den.

Vtiskněte své reklamní kampani pořádný punc originality

Začněte návrhem obalových desek. Vždyť v tomto ohledu může být kreativní třeba i obyčejný týdenní diář. Standardem jsou samozřejmě jednobarevné desky, vyšperkované logem společnosti. Ovšem fantazii se meze nekladou.

Klidně použijte působivou reklamní grafiku nebo vzor, který přímo souvisí s vaším oborem podnikání. A nezáleží na tom, zda je o měsíční nebo přímo denní diář.

Kreativní obyčejný týdenní diář
Kreativní obyčejný týdenní diář

Vyberte si tu správnou velikost

Při výběru diáře přemýšlejte nad tím, jaký byste sami sobě pořídili vy. Jak by měl mít rozložené vnitřní řádky a kolik prostoru na poznámky je třeba? Začněte výběrem velikosti. Zvolit můžete z variant:

  • Velikost L – cca diář A4,
  • Velikost M – cca diář A5,
  • Velikost S – cca diář A6,
  • Kapesní diáře.

Rychle a jednoduše to zvládnete třeba na e-shopu Helma365.cz. Tvořili ho specialisté, kteří mají v tomto oboru 20 let zkušeností. Koneckonců, společnost helma365 je největším producentem výrobků s kalendáriem na našem trhu a každý rok její tiskárnu opustí přes 6 milionů těchto výrobků. A spolupracuje i s mnoha známými společnostmi. Příkladem mohou být České dráhy, Billa, Dermacol či Komerční banka.

Inspirujte se širokou nabídkou a nechte si ji přizpůsobit na míru. Navíc všichni firemní zákazníci dostanou okamžitě slevu 20 %, ti ostatní pak mohou počítat s poštovným zdarma při nákupu nad 365 Kč.

Inspirace:  Jak osvěžit ložnici prostřednictvím neobyčejného povlečení
Pink Notebook Table Pen Business  - ZhenyaTsyb / Pixabay
ZhenyaTsyb / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *