4 důvody, proč se vydat do sexshopu

Nakupovat v sexshopu není nic nemorálního, za co byste se měli stydět. Jde o naprosto normální věc, sex je součástí lidského života, a pokud je příliš stereotypní, vztahu to škodí. Erotické hračky vám pomohou tuto nudu zahnat. A existuje ještě pár dalších důvodů, proč byste tam měli zamířit i vy.

1. Vylepšíte svůj vztah

Po letech spěje každý vztah ke stereotypu, už se tolik nepřitahujete a nejen v posteli to není, co bývalo. Chcete-li s tím něco udělat, potřebujete změnu. Místo obyčejného misionáře nějaké zajímavější polohy a pomůcky pro zpestření. Sex má navíc značný vliv na kvalitu vztahu obecně.

2. Zorientujete se v nabídce

Člověk by toho měl za život poznat co nejvíce. Jestli tedy nevíte, jak se od sebe liší dildo a vibrátor, je na čase se vzdělávat. Budete koukat, jaké všechny erotické hračky jsou dnes na trhu k sehnání. Dost možná je ještě nevyužíváte jen proto, že v nich nemáte přehled. Mimochodem dildo je vlastně vibrátor, jen bez vibrací.

Sexy Portrait Feelings Sensuality - Victoria_Borodinova / Pixabay
Victoria_Borodinova / Pixabay

3. Získáte inspiraci

Nikdo netouží po stereotypním a nudném sexu, ani vy. A jestli takový máte, je dost možná na vině nedostatek nápadů. V sexshopu na vás číhá obrovská erotická inspirace. Zjistíte, co všechno je v postelovém světě možné.

4. Zhmotníte své skryté touhy

Všichni mají své erotické touhy, sny a představy. Některým lidem se v životě nesplní, ale ti odvážní mohou pro jejich naplnění něco udělat. Máte chuť cítit se jako domina? Pak si pořiďte bičík a pusťte se do toho. Toužíte spíš po submisivní roli? Kupte pouta a dejte své drahé polovičce najevo, ať se je nebojí použít.

Inspirace:  Pomůcky, které usnadní každé mamince kojení

Ani tyto čtyři důvody vás nepřesvědčily? Pak si uvědomte jednu důležitou skutečnost. Žijeme v 21. století, takže místo sexshopu ve fyzické podobě můžete navštívit ten virtuální. Tam nikdo neuvidí, jak se červenáte, navíc máte čas si všechno v klidu nastudovat.

Love Couple Romantic Beach Sea - tixonov_valentin / Pixabay
tixonov_valentin / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *