Zachyťte příběh svého těhotenství ve fotografii. Jde o vzpomínku, která stojí za to

Jen málokteré období v životě ženy je tak jedinečné, jako právě těhotenství. Není divu, že je obvykle budoucí maminka na ulici k poznání na první pohled. A rozhodně to není jen kvůli rostoucímu bříšku. Naopak. Prozradí ji i pocit štěstí ve tváři a někdy i tak trochu zasněný pohled.

A toho si všimne každý, kdo se dokáže na věci a lidi okolo sebe dívat tím správným způsobem. Koneckonců – těhotenství stojí na začátku opravdu úžasné cesty, jíž je mateřství. A právě citlivě provedené těhotenské fotografie představují skvělý nápad, jak tento okamžik oslavit.

Aby bylo „miminko“ dobře vidět

Kdy je nejlepší se na takové fotografování objednat? Specialistka na těhotenské focení Brno Ivana Messeri doporučuje naplánovat si schůzku v sedmém nebo osmém měsíci těhotenství. To je doba, během níž je bříško již krásně kulaté a vyklenuté, ale žena se stále ještě cítí příjemně a v pohodě. Možné je však samozřejmě i fotografování v pokročilejším těhotenství. Pokud se cítíte dobře, neexistují v tomto ohledu žádné překážky.

A jak se na takové sezení připravit? Doporučujeme využít služeb kadeřnice a vizážistky, jejichž práce zdůrazní vaši krásu a budete se díky ní cítit opravdu výjimečně. A na tutéž strunu hraje i měkké, přívětivé světlo v ateliéru, jež zdůrazní všechny vaše přednosti a podtrhne jedinečnost takových fotografií. Možná je také dokumentace těhotenství od počátku až do porodu, kterou zakončí fotografie novorozence.

Nejkrásnější fotografování miminek je to přirozené

Možná také znáte fotografie, na nichž jsou nejmenší miminka aranžována do složitých póz (aby musela být předtím pracně uspána). Takový přístup však Ivana Messeri při newborn focení novorozenců Brno nepoužívá. Vše je přirozené a výsledkem jsou nádherné rodinné fotografie, které potěší oko i duši. Vše je možné provést přibližně do třetího měsíce věku miminka. Více informací se dozvíte na stránkách Ivanamesseri.com.

Inspirace:  Fotovoltaika jako klíč k udržitelné energetice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *