Známe diář, určený speciálně pro maminky školou povinných dětí

Také nevíte kvůli všem těm povinnostem, kde vám hlava stojí? Není divu, když se k těm vašim přidaly ještě nejrůznější požadavky vašich dětí a jejich učitelů. Ale kam je jen všechny zapsat, abyste opravdu na nic nezapomněla?

Odpověď na tuhle palčivou otázku vám může dát Mammadiář 2021. Nejde jen o obyčejný diář „pro každého“, jakých se pultech obchodů válejí stovky. Tenhle vám opravdu dokáže poskytnout mnoho užitečných funkcí navíc. Pojďte do něj nahlédnout spolu s námi.

Vychytávky pro maminky, které zaručeně oceníte

Co to vlastně ten Mammadiář je? Jde  už o několikátou generaci ročního diáře s vloženým přehledným kalendářem na celý rok. Ovšem každé čtvrtletí v něm vždy zabírá celou stránku. Nechybí ani kolonky a prostory, určené pro zápis povinností vašich školou povinných ratolestí.

Snadno si sem zapíšete rozvrh školních hodin nebo kroužků na celý rok. A samozřejmě lze diář upravit i pro období školkové. Ale vše se netočí jen kolem vašich děti, diář myslí i na vás. Najdete tu stránku pro plánování dárků, prostor pro poznamenání svých osobních aktivit, a také něco, co vás vždy povzbudí a potěší…

Diář, který budete opravdu ráda brát do ruky

Máme na mysli zejména nejrůznější citáty, vhodné pro každý den následujícího roku. Takže vždy, když budete potřebovat povzbuzení, stačí nahlédnout do vašeho diáře a přečíst si některý z chytrých nebo uklidňujících výroků známých osobností i no-name autorů, citlivě vybraných tak, aby pomohly právě vytíženým matkám a ženám.

Potěší vás i přívětivý rozměr diáře 16 x16 cm, díky němuž ho snadno vložíte do kabelky, ale zároveň nebudete omezována při zápisu delších poznámek nebo plánovacích tipů. A kde Mammadiář pořídit? Doporučujeme Kouzelné hračkářství Praha, kde ho pro vás mají připravený za báječnou cenu a s rychlým odesláním. A nakoupit tu můžete i kreativní hračky pro všechny malé členy rodiny.

Inspirace:  Vychutnejte si elektronické cigarety značky Elfbars a Lio Nano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *