Hledáte originální dárek ke jmeninám? Máme pro vás zajímavý tip


Zlaté mince vypadají luxusně a potěší opravdu každého, kdo je dostane. A bude-li na nich navíc i jméno obdarovaného, půjde o absolutní terno. Konečně – právě křestní jméno je pro nás opravdu něčím výjimečným. Oslovují nás tak naši blízcí a už jako nemluvňata v kolébce se ho naučíme rozeznávat. A když o sobě mluvíme, používáme ho do té doby, než objevíme kouzlo slůvka já. Mnohdy se k němu navíc váže i zajímavá rodinná historie – stačí se jen zeptat rodičů na to, proč nás pojmenovali právě takhle.

Jméno, které vám nikdo nevezme

Chcete darovat něco výjimečného? Darujte jméno, a to díky Pražské mincovně, jež připravila speciální kolekci medailonů se všemi 390 jmény českého kalendáře, korunovanými navrch i 92 nejčastějšími jmény kalendáře slovenského.

Takže pokud nevíte, jaký dárek k svátku, jde určitě o skvělý tip. Ovšem vhod vám může přijít třeba i při narozeninách, svatebním výročí anebo zkrátka „jen“ ve chvíli, kdy chcete darovat něco výjimečného a půvabného prostě jenom tak.

Pečlivá příprava, kterou jistě oceníte

Aby tahle nevšední kolekce mohla vzniknout, bylo nutné nejdříve opracovat 750 kilogramů ryzí švédské oceli, jež později posloužila jako razidla. Výběr je velký. Každé jméno je k dostání ve dvou velikostech pamětních medailonů s rozdílným grafickým zpracováním.  A můžete si zvolit i ze dvou drahých kovů – zlata a stříbra. Všechny svátky i grafické podoby mincí naleznete na stránkách Zlate-mince.cz. U každého jména navíc najdete i jeho význam a nejrůznější zdrobněliny, stejně jako jeho známé nositele a nositelky nebo variace v různých světových jazycích.

Samotné medailony vás potěší nápaditým provedením i elegancí a luxusem, jež z nich vyzařují. Objednat je můžete zcela bezpečně z pohodlí domova a zajistit si tak nevšední dárek pro své děti, vnoučata či třeba kamarády či partnera. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Inspirace:  Investování se těší čím dál tím větší oblibě – zhodnoťte efektivně své úspory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *