Reklamní stánek: 5 věcí, na které byste si měli dát pozor při jeho výběru

Reklamní stánek představuje skvělý způsob, jak můžete upoutat pozornost na svoji značku či produkt na veřejných akcích. Pokud se rozhodnete investovat do reklamního stánku, určitě byste měli věnovat pozornost jeho výběru, díky čemuž si vyberete stánek přímo na míru vašemu businessu. Proto jsme pro vás sepsali hned 5 věcí, na které byste si během výběru měli dát pozor.

Velikost a typ stánku

První věc, na kterou byste si měli dát pozor, je velikost a typ stánku. Zvolte si reklamní stánek, jež vám nabídne dostatek prostoru pro prezentaci vašich produktů a zároveň vám poskytne dostatečné zázemí. Myslete na to, že ve stánku budete vy či vaši zaměstnanci trávit i několik hodin.

Materiál a kvalita

Stánek by měl být vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům – vyhnete se tak problémům v případě, že vás překvapí špatné počasí. Zkontrolujte také, jak snadno se prodejní stánek sestavuje a rozkládá, aby se minimalizovaly případné potíže při přepravě a instalaci.

Design a vzhled

Vzhled stánku by měl být v souladu s vaší značkou a zároveň by měl přitahovat pozornost návštěvníků. Mějte na paměti, že dobře navržený stánek přiláká mnohem více potenciálních zákazníků.

Funkčnost a využití

Popřemýšlejte nad tím, jak chcete výstavní stan používat, zda jako prezentaci vašeho produktu nebo služby, nebo jako místo pro prodej. Zaměřte se také na vybavení stánku, jako je například LED osvětlení, stoly, židle, stojany na letáky a další doplňky.

Cena a dodání

Vždy porovnejte cenu a kvalitu stánku mezi různými výrobci a dodavateli. Ověřte si také, jak rychle a spolehlivě bude stánek dodán, aby byl k dispozici včas pro vaši akci. Mezi spolehlivé dodavatele patří také společnost Expodum, která nabízí širokou škálu reklamních stánků různých tvarů, velikostí a také barev – vzhled reklamního stánku si přitom můžete navrhnout sami.

Inspirace:  Obyčejné tričko s potiskem jako dárek nestačí, dnešní doba si žádá víc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *