Vestavěné skříně skvěle zaplní jakýkoliv svěřený prostor

Neustále se doma potýkáte s nedostatkem úložného místa? Pak využijte doslova každý kout a naplňte ho tak stylově a elegantně, aby nikdo nepovolaný nepoznal, že tu vlastně skladujete kdejaké „haraburdí.“

A jak na to? Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí totiž vsadit na vestavěné skříně. Ty si můžete jednoduše navrhnout přesně tak, jak potřebujete. A skvěle zapadnou kamkoliv.

Vestavná skříň prostor opticky zútulní

Celý koncept je velmi jednoduchý. Nejvíce „pohledového“ nepořádku nám v domácnosti udělají nejrůznější nevyužité kouty a rohy. Právě v nich se totiž hromadí prach  a nepořádek, navíc také místo z pohledu pozorovatele nepříjemně zmenšují.

Sázkou na jistotu jsou proto skříně, které zaberou celou jednu stěnu. Pořídit něco takového v obchodech je však prakticky nemožné. Jediným vhodným řešením je proto vestavěná šatna nebo skříň (záleží na vašich možnostech). Sahá od stěny ke stěně a od stropu až k podlaze. Nijak vám tedy nezmenšuje úložnou kapacitu a jako bonus se nikde v jejím okolí nehromadí žádné nečistoty ani prach.

Tip pro nákup: Nakupte nábytek na eshopu Möbelix a získejte zajímavé slevy.

Přizpůsobit si lze vnější i vnitřní rozvržení skříní

Tito pomocníci dokonale vyplní každé volné místo. Mohou mít podobu úzkého sloupce v rohu chodby nebo bytelného zázemí pod schody. Skvěle se vyrovnají s nedostatkem místa i se zkosenou střechou v podkroví, a navíc vypadají opravdu dobře.

Jejich vnitřní uspořádání si můžete uspořádat zcela podle svých přání a potřeb a stejné je to s s jejich dvířky. Volte ta posuvná, která při otevírání nezaberou žádný prostor. A zaměřte se i na jejich vnější vzhled. Například pro vestavěné skříně do ložnice se skvěle hodí zrcadla, jež vám pomohou doladit každý detail vašeho outfitu před odchodem z domácnosti. Do předsíně se zase spíše hodí ta s moderním designem a  z transparentních materiálů, jež domácnost krásně provzduší. Navrhněte si takovou skříň zcela podle svých potřeb a přání na stránkách levne-skrine.cz.

Inspirace:  Poradíme, kde vybrat a koupit industriální nábytek
Wardrobe Coat Hanger Dressing Room - congerdesign / Pixabay
Vestavěné skříně skvěle zaplní jakýkoliv svěřený prostor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *