Jak by měla vypadat ideální dieta? Bez jo-jo efektu i hladovění

Když se řekne dieta, obvykle si nevybavíme nic obzvláště příjemného. Hladové zeleninové saláty, nechutné celozrnné potraviny, vodové polévky, hlad… Ovšem takto by dobře sestavená dieta vypadat rozhodně neměla.

Naopak. Kalorický deficit lze pojmout i pohodlně a tak chutně, že vůbec nebudete vědět, že nějakou dietu držíte. Na začátku všeho by však měla vždy stát BMI kalkulačka, jež vám prozradí vaši ideální hmotnost.

Proteinová dieta šetří svaly a rozhodně při ní nehladovíte

Říká se jí také nízkosacharidová nebo keto dieta. A o co v ní jde? Vynechává z vaší stravy téměř kompletně jednoduché zdroje energie, jimiž jsou sacharidy, a nahrazuje je především bílkovinami. Ty naše tělo potřebuje jako hodnotné stavební prvky, ovšem energii z nich nezíská.

A proto začne sahat do svých vlastních tukových zásob. Výsledkem je proces ketózy, během něhož nahromaděné polštáře tuku přirozeně mizí bez jakýchkoliv negativních dopadů na naše zdraví. Ovšem sestavit ketodietu z domácích zdrojů není právě jednoduché. Musíte totiž omezit i sacharidy přírodní, nacházející se například v ovoci, obilovinách, přílohách apod. A jak celý proces vypadá v praxi?

Pět porcí ideálního jídla každý den

Můžete využít jídelníček, který má pro vás nachystána značka KetoDiet. Proteinové koktejly, polévky, omelety, palačinky, ale i pečivo nebo dezerty – to všechno na vás čeká. Většinu jídel připravíte do pěti minut a můžete je dochutit podle svých vlastních potřeb. Seznam povolených surovin i dochucovadel samozřejmě dostanete společně s návodem.

Lze je také téměř libovolně kombinovat – a pokud vsadíte na mix Keto Diet, pak vás v sestavování vašeho jídelníčku nebude omezovat opravdu vůbec nic. Vyzkoušejte, jak snadné to je. Vyberte si jídlo podle svého gusta na Ketodiet.cz a začněte s efektivním, účinným a především trvalým hubnutím hned teď. Jednodušší už to zkrátka ani být nemůže, to nám věřte.

Inspirace:  Přírodní zdroj energie a pohody od Kratom Bird
Weight Loss Fitness Lose Weight  - TotalShape / Pixabay
Jak by měla vypadat ideální dieta? Bez jo-jo efektu i hladovění

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *