U kratomu je důležitá kvalita – je třeba si ji pohlídat

Kratom je tropický strom původem z jihovýchodní Asie, jehož listy se používají jako přírodní lék proti bolesti a úzkosti. V poslední době se Kratom stává stále populárnější jako přírodní prostředek na různé zdravotní problémy, jako jsou bolesti, úzkost, deprese a závislosti.

Obvykle se kratom řadí mezi tzv. adaptogeny. To jsou přírodní látky, které mají schopnost zvyšovat odolnost organismu proti stresu a zmírňovat jeho škodlivé účinky. Tyto látky byly objeveny a studovány v různých rostlinách, jako je například ženšen, ashwagandha, eleutherococcus, rhodiola, schisandra, reishi, kratom red, gold apod. a mnoho dalších.

Jak fungují adaptogeny

Adaptogeny mají specifické účinky na hormonální, nervový a imunitní systém. Tyto látky pomáhají tělu přizpůsobit se různým druhům stresových podnětů, jako jsou fyzické, psychické a environmentální faktory. Působí také jako stimulanty imunitního systému, zlepšují kognitivní funkce a zvyšují hladinu energie.

Adaptogeny se používají jako přírodní prostředky ke zvládnutí různých zdravotních problémů. Tyto látky pomáhají při úzkosti, depresi, únavě, nespavosti i u dalších stresových stavů. Dále se používají k podpoře kardiovaskulárního systému, k lepšímu výkonu při sportovních aktivitách apod.

Kvalita kratomu je důležitá

Přírodní látky jsou známé tím, že v nich kvalita účinných složek kolísá například v závislosti na ročním období, aktuální intenzitě slunečního svitu apod. Je proto velmi důležité vsadit na produkt, který s tímto vývojem počítá a dokáže ho dobře kompenzovat.

Kratom world je český internetový obchod, který se specializuje výhradně na prodej kratomu. Ten je možné zakoupit jak maloobchodně, tak i velkoobchodně. Pečlivě pro vás vybírají jen ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu a jistojistě i z České Republiky. A nejsou to jen slova – kvůli nalezení správného dodavatele podnikli tito specialisté v roce 2019 pracovní cestu do vzdálené Jihovýchodní Asie.

Inspirace:  Jak vyzrát na dotěrná klíšťata a předejít tak nepříjemnému onemocnění?

„Mluví za nás čísla,“ říkají. „Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie a doručení do 1-2 pracovních dnů.” Pokud hledáte kvalitu, pak jste tady určitě na správném místě. K mání je kratom gold, red, white a green.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *