Dobře vybraný školní batoh zdraví vašeho dítěte neohrozí

Aby byla záda našich dětí v pořádku, musíme o ně pečovat už odmalička. Především bychom je neměli přetěžovat, na což bohužel školní osnovy právě nedbají. Vyzkoušeli jste si někdy, kolik různých učebnic a sešitů děti do školy každý den nosí?

Jde o opravdu nezanedbatelnou váhu, kterou musí unést už i školní aktovka pro prvňáčka. Díky správnému rozložení a dobře provedené anatomii však ani tato zátěž nemusí zdraví vašich dětí nijak ohrozit.

Podle čeho vybírat školní batohy a aktovky

Množství školních pomůcek snížit nelze, ale svým dětem můžete při jejich nošení jednoduše pomoci tak, že jim už od začátku vyberete ty správné školní batohy pro 1. stupeň. Chtějte takové, které jsou anatomicky tvarované a dokážou tak odlehčit nejzatěžovanějším částem zad, a samozřejmě i ramenům.

Samy o sobě musí být také lehké, ale přitom vyrobené z kvalitních materiálů. Měly by vydržet několik let, protože díky šikovným prvkům v konstrukci dokážou často doslova růst spolu s dítětem. A to platí i pro školní batohy pro 2. stupeň.

Vyberte si produkty, které vám budou vyhovovat

Všechny výše zmíněné parametry bez výhrad splňuje produktová řada školních batohů od české firmy STIL. Oceníte především jejich kvalitu, nízkou váhu (ovšem bez kompromisů co do kvalitního provedení a odolnosti). Velkou výhodou těchto batohů a aktovek je i to, že návrháři př jejich vývoji spolupracovali s předními lékaři a odborníky. Díky nim mají všechny výrobky od STIL také patřičnou certifikaci a jejich kvalita je opravdu ověřena lékaři.

Ale ve hře nejsou jen samotné školní batohy a školní aktovky. Zvolit si můžete i z výhodných setů, složených z batohu, penálu, boxu, zástěrky, peněženky a dalších školních potřeb. Jejich výhodou je provedení vždy ve shodném designu, což pomůže zejména nejmenším dětem v orientaci a nikdy si už ve škole nic nezapomenou.

Inspirace:  Nedostatek vitamínů B12 může být nebezpečný. Jak ho snadno a rychle doplníte?

Výrobky české firmy Stil můžete vidět téměř v každém papírnictví. A to nejenom v sekci školních potřeb, ale i dárkového balení, ubrousků, blahopřání či párty programu. Zjistěte, jak pestrý sortiment nabízejí přímo v e-shopu Stil.cz, kde navíc vše pořídíte za opravdu výhodné ceny.

School Supplies Stationery Backpack - vimbroisi / Pixabay
Dobře vybraný školní batoh zdraví vašeho dítěte neohrozí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *