Chcete skoncovat s kouřením jednou pro vždy? Zkuste dočasně přejít na elektronické cigarety

Přestat kouřit je jedním z nejčastějších předsevzetí, které se však daří splnit jen málokomu. Právě proto se pomalu zvyšuje i poptávka po alternativách kouření, s nimiž je odvykání mnohem snazší. Jednou z takových jsou i jednorázové elektronické cigarety, jejichž užívání podle některých studií neškodí zdraví tolik jako klasické cigarety.

Jednorázové cigarety vám pomohou s odvykáním

Kouření se řadí mezi jedny z nešvarů, kterých se velmi těžce zbavuje. To vám potvrdí téměř každý kuřák, jehož snaha přestat kouřit již několikrát skončila neúspěchem. Náhlé odvykání je pro tělo velký šok, a právě proto jsou lidé obvykle již od samotného začátku odsouzeni k neúspěchu. Lepším řešením je tedy postupné odvykání kouření například pomocí alternativ, jako jsou třeba jednorázové elektrické cigarety.

Mezi jedny z největších výrobců jednorázových cigaret patří i firma HQD.cz, jejíž zařízení jsou konstruována tak, aby fungovala na 600 potahů. Životnost cigarety se tak odvíjí od toho, jak moc silný kuřák jste. To, že bude zařízení již prázdné poznáte jednoduše podle diody umístěné na spodní straně cigarety.

Vybírat můžete ze široké škály kvalitních příchutí

Jednorázové cigarety jsou celou řadou odborníků považovány za zdravější alternativu ke kouření klasických cigaret. Vhodné jsou tedy nejen, pokud se chystáte přestat kouřit, ale i v případě, že chcete trochu ulehčit svému zdraví. Aby pro vás bylo odvykání příjemnější, můžete vybírat hned z několika příchutí, včetně melounu, jahod či dokonce manga.

Obchod samozřejmě myslí i na e-shopy, a proto provozuje i HQD velkoobchod, kde si mohou e-shopy nakoupit a následně prodávat jeho produkty. Samozřejmostí jsou zvýhodněné velkoobchodní ceny a rychlé dodání do dvou až čtyř pracovních dní. S dodáváním zboží má společnost navíc široké zkušenosti, jelikož již dlouho spolupracuje s jedněmi z největších sítí trafik v naší republice.

Inspirace:  Jak pracovat s dítětem, které dostalo strach ze zubaře? Zkuste Bachovy esence

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *