Ochraňte své peníze před ztrátou hodnoty, se zlatem to půjde téměř bez starostí

Ať už jste velký investor nebo běžná domácnost, otázku inflace a tím i znehodnocení svého majetku, řešíte jistě v poslední době s nevídanou razancí. Ve světě, který se řítí do propasti, je totiž vždycky dobré mít nějakou tu jistotu. A co by jí mělo být jiného než zlatý slitek, nám možná známější jako cihlička?

Jde o bezpečnou formu investice, jež se uplatní i tam, kde staré a osvědčené způsoby již nějakým způsobem zklamaly. Není tajemstvím, že se cena nemovitosti může propadnout, starožitnosti mohou shořet a nákup akcií od prověřené firmy se také nemusí vždycky vyplatit. Ale zlato  poskytuje dlouhodobou stabilitu opravdu za všech okolností.

Chtějte kvalitu, která dominuje českému trhu

Jde o investiční zlato původem ze švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P. Poskytne vám záruku kvality i světového jména. Zpětně ho můžete odprodat opravdu kdykoli, kdekoli a komukoli, což se o mnohých menších producentech tohoto ryzího kovu rozhodně říci nedá.

Informace: Žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Kde svůj majetek výhodně zhodnotit?

Na náš trh ho za těch nejlepších podmínek dováží česká mincovna. Zlaté mince a zlaté slitky určené k bezpečné investici do tohoto drahého kovu distribuují již více než již 17 let.

Během této doby si důvěru k české značce našlo již více než 60 000 klientů, kteří se stále vrací, aby své investiční portfolio obnovili nebo doplnili. Zlato si k nám našlo cestu přímo od dceřiné
společnosti rakouské centrální banky. Můžete se tedy spolehnout na jistotu jeho ryzosti i původu.

Ověřte si vše potřebné předem

Zlato je mobilní a téměř nezničitelné, neublíží mu požáry ani přírodní katastrofy. Při jeho nákupu se můžete obrátit na odborníky v Obecním domě (Praha) neb využít e-shopu www.zlate-mince.cz, kde si navíc lze ověřit každodenně aktualizovanou cenu zlata. Získat jistotu v investicích ještě nikdy nebylo jednodušší.

Inspirace:  Investiční zlato: Bezpečný přístav pro vaše investice

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *