Jak osvěžit ložnici prostřednictvím neobyčejného povlečení

Chcete se ve své ložnici cítit maximálně příjemně? Pak jí dovolte, aby vás zahřála – a to už na první pohled. Docílíte toho použitím těch správných materiálů. A rozhodně nemusí jít o drahé kožešiny, pomoci vám může třeba i stále oblíbenější mikroplyš.

Milovníci tepla znají jeho výhody už dávno. Ví, že zahřeje opravdu každého, vypadá dlouho krásný a potřebuje jen minimální údržbu. A také to, že má svého méně známého bratříčka.

Mikroplyš a mikroflanel v hlavní roli

Obě textilie s předponou mikro se pyšní jemnými chloupky. Ovšem zatímco mikroplyš svou texturou připomíná spíše plyšového medvídka do jehož náruče se s radostí zachumláte, mikroflanel to s jejich přítomností na povrchu tkaniny zase tak nepřehání. Víte, jak vypadá letní srst srnce? Tak přesně takový dojem vám mikroflanel nabídne.

Všechny druhy povlečení z mikromateriálů se navíc pyšní i zářivými barvami a možností nápaditého tisku. Neopírají se, nezabarví další oblečení v pračce a po vyprání je stačí jen usušit. Žádné žehlení opravdu nepotřebují. A nabídnou také skvělé termoregulační vlastnosti. Umí se totiž rychle ohřát a následně teplo udržet tak dlouho, jak budete potřebovat. Zimou se tedy už zaručeně nikdy neprobudíte.

A abychom nezapomněli, oba materiály se pyšní i luxusním vzhledem. Vaše postele se tedy obejdou bez přehozu, stačí je jen šikovně ustlat.

Nákup povlečení není jen doménou žen

Naopak, i muži si mohou z pestré palety motivů pohodlně vybrat. Fandíte NHL? Pak vsaďte na hokejové povlečení vyvedené v barvách řady oblíbených klubů. Když už nemůžete fandit naživo, vynahraďte si to alespoň tím, v čem a jak půjdete spát.

A kde toto oblíbené povlečení pořídit? Vyzkoušejte specialisty v e-shopu Ceskeluzkoviny.cz, kde jsou k mání i další bytové textilie, přikrývky, chrániče na matrace apod. Pod značkou české kvality si určitě vyberete, a to navíc za výhodné ceny.

Inspirace:  Online nákup dálniční známky pro bezproblémovou jízdu po českých dálnicích

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *