Dejte svému bydlení osobitý vzhled

Proměňte svůj interiér v opravdu výjimečný prostor díky šikovným vychytávkám. Pokud fandíte aktuálním trendům, neměly by vám uniknout především tapety ve všech možných provedeních.

Moderní tapeta totiž rozhodně nemusí být jen papírová. Naopak. Materiálů, které se k výrobě těchto dekoračních prvků používají, je celá řada. Nechybí mezi nimi proto například i ty omyvatelné nebo jinak „vychytané”

Chcete si usnadnit nanášení? Na lepidlo zapomeňte

Potřebujete dobře vypadající dekoraci zdi, s jejíž aplikací si však poradí i absolutní začátečník? Pak vyzkoušejte samolepicí tapety. K mání jsou v mnoha provedeních – od imitací nejrůznějších materiálů až po hotové motivy. A není nutné je vždy používat jen k ozdobení zdí, stejně skvěle budou vypadat kupříkladu i na nábytku, dveřích apod.

Velmi oblíbené jsou také samolepicí folie a tapety s vitrážním vzorem, jež do vašeho bydlení vnesou pořádný punc elegance a skutečně nevšední krásy. A pořídit lze i samolepící protisluneční fólie, jež zabrání slunci v přehřívání vašeho interiéru především v letních měsících.

Fototapety se stanou dominantou pokoje

Ale dost možná hledáte spíše dominantní prvek, který by zaujal každého, kdo vejde do místnosti. Pak se zaměřte na fototapety na zeď. Nebojte se, už dávno se nejedná jen o oblíbené palmy na pláži nebo panorama New Yorku. Nabídka motivů je dnes tak pestrá, že si z ní vybere opravdu úplně každý. Můžete se nechat unést tropickou džunglí, venkovskou krajinou či třeba známými turisticky oblíbenými místy. To je jen na vás.

A tapetování je v tomto případě stejně jednoduché, jako u jiných typů. A k mání jsou dokonce i samolepicí kousky, které aplikujete na stěnu opravdu během několika minut. Stačí si jen vybrat vzor, jenž vám bude nejvíce vyhovovat. A kam pro tyto dekorace zamířit? Široký výběr i rychlé doručení naleznete na stránkách Tapeta-dekorace.cz.

Inspirace:  Poradíme, kde vybrat a koupit industriální nábytek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *