Chystáte se letos na dovolenou? Slovenské Tatry vám nabídnou odpočinek a adrenalin zároveň

Čím dál tím více cestovatelů preferuje dovolenou u nás nebo minimálně v Evropě. Abyste mohli objevovat krásy přírody, zasportovat si a zároveň si dopřát i zasloužený odpočinek, nemusíte už dávno cestovat do exotických krajin. Spoustu vám toho mohou nabídnout i slovenské Tatry, které se těší mezi českými turisty stále větší oblibě.

Příroda i luxus, který jen tak nezažijete

Slovenské Tatry se řadí mezi jedny z nejkrásnějších destinací, které lze navštívit, aniž byste museli platit desetitisíce korun za dopravu či předražené hotely. Za výrazně nižší náklady si tedy můžete užít jedinečnou dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Dovolená v Tatrách vás překvapí svojí rozmanitostí, kdy můžete poznávat místní přírodu a zároveň si užívat luxusní wellness pobyt, který vás nabije novou energií. Dopřát si lze poklidný pobyt poblíž hor v malém útulném penzionu, ale i opravdový luxus, na který jste zvyklí z exotických dovolených.

Rodinná dovolená dostane úplně jiný rozměr

Pokud je vaším cílem rodinná dovolená, počítejte s tím, že v Tatrách dostane úplně jiný rozměr. Spolu s dětmi si totiž můžete užít stovky zážitků, na které zaručeně nezažijete. Tamní rozmanitá příroda nabízí širokou škálu sportovního vyžití od zimních až po letní sporty – dovolenou v Tatrách si tedy můžete užít za jakéhokoliv počasí.

Navštívit přitom lze celou řadu míst včetně stovek turistických stezek, které vás zavedou ke zdejším přírodním památkám. Na své si však přijdou i milovníci golfu, kteří si mohou užít svůj oblíbený sport na rozlehlých golfových hřištích – zejména tatínci si přijdou na své. Jako celá rodina pak můžete navštívit zábavní komplexy, kde si děti užijí spoustu zábavy a možná se i něčemu přiučí.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Nature Travel Exploration Outdoors - DzidekLasek / Pixabay
Chystáte se letos na dovolenou? Slovenské Tatry vám nabídnou odpočinek a adrenalin zároveň

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *