Brusinky jsou zdraví prospěšné. Kupte si kvalitní doplněk stravy

Brusinky obsahují vedle sacharidů a vlákniny také vodu. Stejně tak v sobě mají vitaminy a minerály, jako jsou vitamin C, vitamin E, vitamin K a mangan. Vzhledem k tomu, že jsou čerstvé brusinky kyselé, málokdy se konzumují syrové, většinou jsou k dostání sušené, případně ve formě džusu či doplňků stravy.

Pokud hledáte přírodní produkty, podívejte se na nabídku výrobce NATURVITA, který má ve svém portfoliu doplněk zvaný Brusinky.

Benefity

Brusinky jsou bohaté na antioxidanty. Známé jsou především tím, že předchází infekcím močových cest. Jestliže se tedy často potýkáte se zánětem močových cest, je potravinový doplněk s brusinkami ideální volbou.

Současně představují prevenci zubního kazu, protože zabraňují tvorbě a množení bakterií v ústech. Brusinky jsou také způsob, jak předcházet onemocnění dásní.

Brusinky mají protizánětlivé účinky, neboť obsahují vysoké množství antioxidantů, především antokyanů a flavanolů. Právě antioxidanty snižují riziko některých chronických onemocnění, protože eliminují záněty v těle jako takovém. Zapomenout nesmíme ani na skutečnost, že brusinky pomáhají s redukcí špatných mikrobů, jež žijí v tlustém střevě, a tím pádem prospívají trávicímu traktu.

Jsou brusinky zdravé?

Odpověď na danou otázku je složitá. V syrovém stavu jsou brusinky zdravé. Pokud si však dopřáváte džus či sušené brusinky, myslete na to, že v obou formách se používá spousta přidaného cukru.

Cukr se do brusinek přidává kvůli tomu, aby vyvážil jejich trpkou chuť. Vhodnější je sáhnout po doplňku stravy obsahující extrakt z brusinek. Brusinky jsou názornou ukázkou, jak tělu dopřát potřebné vitaminy a minerály. Balení se 70 tobolkami, které vám vydrží na více než měsíc, zakoupíte v e-shopu GigaLekarna.cz. Dopřejte svému zdraví maximum.

Inspirace:  Potřebujete posílit imunitu? Jděte na to za pomoci přírodních zdrojů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *