Bojíte se respiračních onemocnění? Přežijte zimu díky doplňkům stravy

Možná jste právě obklopeni spoustou nemocných lidí, kteří v současnosti trpí typickými respiračními potížemi z chladnějšího počasí. V takových situacích je dobré začít doplňovat vitamíny a minerály. Jaké doplňky stravy vám pomohou zvýšit imunitu?

Zaměřte se na přírodní produkty

Podzimní a zimní měsíce jsou velkou zkouškou trpělivosti pro jedince, kteří nemají zrovna silnou imunitu. Ať už patříte do libovolné z těchto dvou skupin, nenechte si ujít kvalitní doplňky. Slovo „kvalitní“ musíme zdůraznit, jelikož v lékárnách i e-shopech najdete spoustu výrobků, jež nejsou k ničemu.

Jaké vychytávky se vyplatí, pokud vás opravdu zajímá krása a zdraví? V těchto měsících stojí za zmínku hlavně jmelí – hloh plus hořčík od jednoho z nejznámějších výrobců na tuzemském trhu jménem Naturvita.

Šikovná kombinace pro imunitu

Výše zmíněný mix poskytuje stovky pozitivních účinků. My se však zaměříme jen na nejdůležitější z nich. Minerál hořčík pomáhá s regenerací svalů i mysli, zlepšuje spánek, podporuje přirozenou tvorbu energie, je skvělou prevence proti nepříjemným křečím a prokazatelně posiluje imunitu.

Byliny jmelí a hloh se zaměřují převážně na srdeční aktivitu. Povzbuzují krevní oběh, posilují srdce, optimalizují poměr špatného a hodného cholesterolu a starají se o lepší zásobení buněk kyslíkem.

Chcete si užít četné benefity daných látek, ale nevoní vám kdovíjaké utrácení? Pak navštivte webové stránky oblíbeného e-shopu Gigalékárna, kde si snadno objednáte jmelí, hloh a hořčík za pěknou cenu. Za pouhých 108 Kč získáte 60 kapslí.

Každý den užijte jednu ráno po probuzení a druhou před spaním (ideálně na lačný žaludek). Zvyšováním dávek si nezajistíte lepší účinky, takže se raději držte pouze dvou kapslí denně, jak zmiňuje výrobce.

Inspirace:  U kratomu je důležitá kvalita – je třeba si ji pohlídat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *