Plavání kojenců a batolat je důležité pro jejich vývoj

Plavání kojenců a batolat je výborný způsob, jak podpořit jejich fyzický a duševní vývoj. Stránky rehaklub.cz nabízí kvalitní kurzy plavání pro miminka od 5 měsíců do 3 let, ve kterých je vždy přítomen alespoň jeden z rodičů.

Výhody plavání pro miminka a batolata

Plavání miminek přináší řadu výhod. Mimo fyzické dovednosti, které může dítě při plavání rozvíjet, jsou to také sociální dovednosti. Kurzy plavání pro miminka jsou také místem pro setkání s dalšími rodiči a jejich dětmi.

Jak probíhá kurz plavání pro miminka

Kurzy pro kojence a batolata probíhají v dětském bazénu s teplotou vody 32 °C. Max. počet dětí ve skupince je šest. V rámci přípravy na lekce je doporučováno postupně snižovat teplotu večerních koupelí z 37 na 34 °C.

Co se děti naučí během kojeneckého plavání

Během kojeneckého plavání se děti naučí zvládat větší množství vody, potápění, ale také to, že mokrý obličej není problém. Po absolvování kurzu kojenecké plavání dokáže většina miminek splývat, potopit se a orientovat se pod vodou.

Kde si vybrat plavecké kurzy pro miminka

Rehaklub.cz nabízí kvalitní kurzy plavání kojenců v Praze. Instruktorky, které vedou kurzy, mají bohaté zkušenosti a akreditované vzdělání. V rámci kurzů používají vlastní metodiku, která zahrnuje prvky sebezáchrany a prevence úrazů a utonutí.

Prostory, kde probíhají kurzy plavání pro miminka, jsou plně vybaveny. K dispozici jsou šatny s přebalovacím pultem a nočníky, v recepci je možné zakoupit dětské příkrmy a ohřát je v mikrovlnné troubě.

Dále máte možnost využít posezení a drobného občerstvení v kavárně. Své starší ratolesti můžete umístit do dětského koutku. V suterénu je dispozici sauna, kde lze trávit příjemné chvilky relaxací. Pokud preferujete raději fyzickou aktivitu, v prvním patře je k dispozici multifunkčním sál ke cvičení.

Inspirace:  Máte doma malého umělce? Tak to určitě ocení některou z výtvarných aktivit

Kurz plavání pro miminka na www.rehaklub.cz je skvělá příležitost, jak začít s plaváním už od útlého věku. Nejenže podpoříte fyzický a duševní vývoj svého dítěte, ale také mu umožníte získat důležité dovednosti a sebevědomí ve vodě. Proto, milí rodiče, neváhejte a vyzkoušejte bazén pro miminka co nejdříve.

Plavání kojenců a batolat je důležité pro jejich vývoj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *