Užívejte si zas a znova šálek lahodného espressa. Servis kávovarů nechte na nás

Espresso je naprostým základem pro přípravu ostatních kávových nápojů. Dopřejte si kávu každý den. O servis a opravu vašeho kávovaru se postarají naši technici.

Milujete kávu? Dopřejte si šálek lahodného espressa, kdykoliv máte chuť

Káva je nejoblíbenější nápoj na celém světě. Zvláště espresso se těší velké oblibě. Pije se buď samotné, nebo je nedílnou součástí pro výrobu ostatních kávových nápojů. Poprvé se objevil v 19. století v Itálii. Jedna porce se připravuje spařením jemně mleté kávy pomocí malého množství vařící vody pod tlakem. Znakem kvalitního espressa je crema (pěna), která se vytvoří navrchu.

Pro výrobu lahodného espressa použijte kvalitní kávovar

Lahodné espresso si můžete dopřát každý den v pohodlí vašeho domova. Potřebujete k tomu kvalitní kávovar, který můžete vybrat na našem internetovém obchodě. Nabízíme zánovní kávovary renomovaných značek s minimálně roční zárukou i cenově výhodné repasované kávovary. Vyzkoušet si chuť kávy z vámi vybraného kávovaru můžete u nás na pobočce ve Zbůchu u Plzně, kde vás také náš odborný personál naučí s obsluhou kávovaru.

Lahodnou kávu vám připraví jedině dobře servisovaný kávovar

Každodenním používáním kávovaru jsou jednotlivé součástky namáhané. Proto je nutné každé 1 – 2 roky provést pravidelný servis kávovaru, při kterém naši technici vymění těsnění, seřídí jednotlivé komponenty a provedou důkladné čištění všech trysek. Pravidelně servisovaný kávovar vám poslouží dlouhé roky a předejde se případným velkým závadám.

Pro opravy kávovarů Philips a DeLonghi v Plzni volejte naše techniky

Pro opravy kávovarů Philips Plzeň volejte naše specialisty. Domluvte s nimi vyzvednutí vašeho kávovaru přímo u vás doma v Plzni a okolí zdarma, nebo jej předejte našemu kurýrovi. Opravy kávovarů DeLonghi Plzeň provádíme na základě diagnostiky, při které zjistíme veškeré závady vašeho kávovaru. Následně vás obratem budeme kontaktovat s cenovou nabídkou na opravu. Bude jen na vás, zda kávovar opravíme, nebo vám jej vrátíme v původním stavu. Servisy i opravy kávovarů Philips a DeLonghi provádíme do 3 dnů, a to za skvělých podmínek.

Inspirace:  Jak osvěžit ložnici prostřednictvím neobyčejného povlečení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *