Schovejte si spaní šikovně do sklápěcích postelí

Ještě nedávno šlo pouze o jakousi „nouzovku“, jež se rozhodně nehodila pro běžné používání. Ovšem dnes jsou sklopné, vestavěné nebo také vyklápěcí postele skutečně plnohodnotnou možností pro váš odpočinek. A co by měly mít?

Jejich největší výhodou je úspora místa. Klasické  vertikální sklápěcí postele se zkrátka vejdou opravdu kamkoliv. A jakmile nebudou potřeba, jednoduše je přiklopíte ke stěně a můžete si užívat volnou podlahovou plochu.

Variabilní nakládání s prostorem

Máte malý byt či potřebujete na delší dobu plnohodnotně ubytovat třeba další členy rodiny nebo přátele či známé? Pak vám sklápěcí postele ušetří spoustu místa. Mají navíc vše, čím se mohou pochlubit i postele klasické, tedy například:

  • ortopedickou matraci,
  • snadnou údržbu,
  • maximální pohodlnost
  • a perfektní vzhled.

Vyspí se na nich více než jedna osoba

Nezáleží na tom, jestli si pořídíte vertikální nebo horizontální sklápěcí postele. Vždy jsou dostupné ve více variantách, snadno tak nahradí jedno, ale i dvě lůžka. A to stále při zachování jednoduché manipulace a plnohodnotného poležení. Dva lidé se tu vyspí zcela plnohodnotně, vy však ušetříte místo jednoduše tím, že dva kusy původně masivního nábytku prostě „přirazíte ke zdi.“

Byt tak bude vzdušnější, pokoje přívětivější a vůbec na tom vydělá především celková atmosféra (a samozřejmě i vaše nohy, které nebudou neustále o něco zakopávat). Můžete si tak lépe rozvrhnout ostatní nábytek v místnosti a věnovat se i prostorově poměrně náročným koníčkům (například tanci). Vyřešíte tak okamžitě dva problémy najednou, a to velmi přívětivou cestou.

V běžné nabídce obchodů však tyto šikovné vychytávky neseženete. A jaké je tedy řešení? Musíte zamířit ke specialistům třeba do obchodu hmnabytek.cz, kde vám nabídnou vše potřebné za přívětivé ceny a s odborným poradenstvím. Vyberte si model přesně pro své potřeby rychle a jednoduše.

Inspirace:  Zelená oáza u vašeho domu? Může to být louka i přesně střižený zelený koberec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *