Obyčejné tričko s potiskem jako dárek nestačí, dnešní doba si žádá víc

Trička s nejrůznějšími vzory, vlastními nápisy, texty či fotografiemi jsou dnes velmi populární. A to tak moc, že je má bez nadsázky ve svém šatníku už každý druhý. Chcete svůj dárek od ostatních odlišit? Pak jděte tam, kde vám nabídnou něco navíc.

Je totiž důležité vědět, kam takový dárek obdarovaný unosí. Pokud je to totiž zapálený sportovec, jen těžko si bude chtít „dávat do těla“ v obyčejné bavlně. Ovšem skutečně specializované e-shopy vás do ničeho podobného nutit nebudou, v nabídce totiž mají i termotrika, která užijí všichni milovníci amatérského i profesionálního sportu. A věřte nám, že jim potisk sluší stejně dobře jako jakémukoliv jinému oblečení.

Možné je úplně vše

Máte rádi pestrost? Chcete, aby byl váš dárek co nejvíce personifikovaný? Pak vám jen obyčejná fotografie nebo jednoduchý nápis nejspíš stačit nebude. Proto jděte tam, kde si budete moci k těmto prvkům přidat i něco navíc. Na mysli máme samozřejmě možnost kombinovaných koláží, kdy na tričko umístíte jak svoji fotografii, tak i odpovídající nápis, logo apod. Povoleny jsou samozřejmě i piktogramy a další grafické prvky.

Nebojte se. Editory u profesionálů si se vším poradí. A u nikoho jiného byste svůj nový dárek objednávat ani neměli. Není tak problém vytvořit trička pro dvojice nebo rovnou celé týmy, které tím můžete náležitě povzbudit a potěšit.

Chtějte dárek, který vydrží

Někdy si lidé myslí, že tričko s vlastním potiskem slouží jen k dekoraci, protože v pračce se po několika cyklech zcela zničí. Naštěstí pro vás to ale není pravda. Důležité je ovšem při praní tričko otočit motivem dovnitř. Pak už stačí dodržet jen maximální teplotou praní (obvykle jde o 30 °C) a použití šetrných pracích prostředků (bez chlórových bělidel).

Inspirace:  Tahle povinná výbava pro chodce by vám v šatníku rozhodně neměla chybět

A kde takové tričko pořídit? Doporučujeme e-shop dareckyodsrdce.cz. Najdete tu množství možných střihů i barev.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *