Jak na rychlou regeneraci svalů po náročném tréninku?

Pokud chcete nabrat svaly nebo jen zhubnout nějaké to kilo navíc, měli byste v každém případě řešit regeneraci. Jen díky ní budou moci vaše vlasy načerpat novou energii a připravit se na další náročný trénink. Ve většině případů se tak nevyhnete suplementaci, kdy budete muset do svého jídelníčku přidat i určité doplňky stravy.

Co potřebují svaly ke svojí regeneraci?

Svaly jsou velmi komplexní, a proto je pro jejich regeneraci nutné připravit vhodné podmínky. Důležitý je zejména dostatek spánku, během kterého dochází k látkové výměně nejen ve svalech, ale i dalších částech těla. Zapojit byste však měli i další formy relaxace jako je strečink, jóga nebo aktivní regenerace.

Ovlivnit však nemůžete hladinu potřebných látek ve vašem těle, které může v období regenerace spotřebovávat vitamíny, minerály a další prvky ve výším množství. Právě proto je nutné přistoupit k jejich suplementaci.

Nezapomínejte na kreatin

Pro regeneraci a správné fungování svalů je důležitý zejména kreatin, u kterého bylo prokázáno, že značně napomáhá k rychlejšímu obnovování poškozených svalových vláken. Pravidelným užíváním přípravku Kreatin + kyselina lipoová tak můžete dosáhnout významného svalového růstu. Pozitivní změnu však budete pozorovat i u celkového výkonu, který se několikanásobně zvýší.

Antioxidanty jsou základ

Krása a zdraví jsou často spojovány s takzvanými antioxidanty, které dokážou předcházet oxidaci buněk a tím i vážným onemocněním, poranění svalů či předčasnému stárnutí. Právě proto je v přípravku Kreatin + kyselina lipoová , který vyrábí český výrobce NATURVITA, obsažen nejsilnější známý antioxidant, který výrazně napomůže nejen k regeneraci vašich svalů. Pro dosažení očekáváných výsledků stačí, když budete užívat 2 až 5 tablet denně, které zapijete dostatkem vody. Tento přípravek lze zakoupit na stránkách Gigalekarna.cz.

Inspirace:  Péče o nohy je důležitá, patří k nejzatěžovanějším místům těla

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *