Hygienické papírové ručníky pomáhají před šířením bakterií a virů

Hygienické skládané papírové ručníky pomohou zvýšit bezpečné prostředí na toaletách ve vaší firmě a ochránit vás i zaměstnance před viry a bakteriemi.

Dbejte zvýšené hygieny na toaletách ve vaší firmě

Hygiena ve vaší společnosti je základním parametrem pro budování bezpečného prostředí pro vás, vaše zaměstnance a návštěvníky. Proto doporučujeme používat na hodně frekventovaných místech, jako jsou toalety ve firmách, skladech, nákupních centrech, školách, restauracích a jiných místech, skládané papírové ručníky. Ty jsou při použití ekologičtější a bezpečnější, než například textilní ručníky nebo vysoušeče rukou.

Skládané papírové ručníky garantují bezpečné a finančně výhodné sušení rukou

Jako majitelé firem jistě chcete, aby vaše firma fungovala bez starostí a zároveň ekonomicky. Pokud se rozhodujete, jaký systém sušení rukou použít na veřejných toaletách, je na místě použití ekonomických papírových ručníků. Podle čerstvých výzkumů, ve kterém návštěvníci veřejných umýváren použili papírové ručníky a tradiční elektronický sušič na bázi teplého vzduchu bylo zjištěno, že těm, kteří použili elektrický sušič, se na dlaních zvýšil počet bakterií o 254%, zatímco ti, co použili papírové ručníky, se celkový počet bakterií na dlaních snížil o 77%. Průzkum navíc ukázal, že ti, co použili papírové ručníky skládané, vysušili své ruce zcela dosucha.

Dopřejte návštěvám příjemný pocit svěžesti

Veřejné toalety neustále vyvolávají nepříjemné pocity. Nabídněte návštěvníkům toalet takový systém vysoušení rukou, ze kterého budou mít příjemný pocit. Papírové ruční skládané jsou bezesporu tou nejlepší volbou.

Výhody papírových ručníků

  • Nižší pořizovací cena
  • Jednoduché doplnění ručníků do zásobníku
  • Široký výběr materiálu a barvy
Inspirace:  Nevíte, co uvařit k obědu či večeři? Nechte se inspirovat chutnými Albert recepty

Jaké další hygienické pomůcky používat na veřejných toaletách?

Při výběru dalších hygienických pomůcek doporučujeme použít například toaletní papír BioTech. Ten odbourává zápach a reguluje množení bakterií. Jeho použitím se biologicky čistí potrubí od organických usazenin a jeho složení urychluje rozklad organické hmoty v kanalizaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *