Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí.
Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvést výtahem do druhého patra.

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato .

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Historie investování do zlata

Investování do zlata má kořeny sahající tisíce let do minulosti. Už starověké civilizace jako Egypťané, Řekové a Římané považovaly zlato za symbol bohatství a moci. Tento lesklý kov nejen že zdobil chrámy a paláce, ale sloužil i jako měna a uložení hodnoty. Historie investování do zlata odhaluje fascinující příběhy o hledání, obchodování a bojích o tento cenný kov.

Starověk a zlato

V starověkém Egyptě bylo zlato považováno za kov bohů a faraonů, což je patrné na nádherných zlatých maskách nalezených v hrobkách, jako je hrobka Tutanchamona. Ve starověkém Řecku a Římě byly zlaté mince běžným platidlem a symbolizovaly bohatství a moc. Tato období ukázala, že zlato nejen uchovává hodnotu, ale může také sloužit jako finanční zajištění v nejistých časech.

Inspirace:  Péče o nohy je důležitá, patří k nejzatěžovanějším místům těla

Středověk a renesance

Během středověku byla Evropa svědkem rostoucího obchodu se zlatem, zvláště po objevení nových zdrojů v Africe a později v Americe. Ve 13. století se Florencie stala centrem zlatého obchodu, kde se zlaté floriny staly jednou z nejdůležitějších měn Evropy.

Období zlatého standardu

V 19. století byl zaveden zlatý standard, což byl monetární systém, kde hodnota měny byla přímo spojena s určitým množstvím zlata. Tento systém zavedly mnohé významné světové mocnosti, včetně Velké Británie a později i Spojených států. Zlatý standard pomohl stabilizovat mezinárodní obchod a finanční trhy tím, že omezil množství peněz, které mohly být v oběhu, a zároveň poskytl pevný základ pro mezinárodní obchodní výměny.

20. století a opuštění zlatého standardu

Během 20. století byl zlatý standard několikrát zpochybněn a nakonec opuštěn v roce 1971 americkým prezidentem Richardem Nixonem, což vedlo k přechodu na fiat měnové systémy. Přesto však zlato zůstávalo důležitým aktivem pro centrální banky a investory, kteří ho hledali jako zajištění proti inflaci a finančním krizím.

Spolehlivý a levného dodavatel investičního zlata

V posledních letech se zlato stalo ještě žádanějším investičním artiklem, a to hlavně kvůli své schopnosti zachovat si hodnotu a ochraně proti inflaci. Výběr správného dodavatele investičního zlata je zásadní pro každého, kdo chce investovat své peníze bezpečně a efektivně. V tomto článku se podíváme na důvody, proč je zlatemince.cz ideálním partnerem pro vaši investici.

Proč investovat do zlata

Cena zlata v poslední době láme rekordy a stává se stále atraktivnějším nástrojem pro ochranu kapitálu v nejistých ekonomických dobách. Zlato je považováno za “bezpečný přístav” během finančních krizí a inflace, jelikož jeho hodnota obecně vzrůstá, když hodnota peněz klesá.

Výhody nákupu zlata na zlatemince.cz

Široká nabídka investičního zlata

Zlatemince.cz nabízí širokou škálu investičního zlata, včetně slitků a mincí. Slitky jsou dostupné v různých velikostech, což umožňuje investice podle individuálních potřeb a finančních možností investora. Sortiment zahrnuje zlato od renomovaných výrobců jako je Argor Heraeus nebo Münze Österreich, což zajišťuje vysokou kvalitu a uznání na mezinárodním trhu.

Inspirace:  Dovolenou v ČR si užijete stejně jako v tropických destinacích. Největší oblibě se těší zejména Máchovo jezero

Transparentní ceny

Ceny zlata na zlatemince.cz jsou aktualizovány v reálném čase v závislosti na aktuálních světových cenách zlata. To znamená, že jako investor máte jistotu, že kupujete za spravedlivou tržní cenu.

Bezpečnost a důvěryhodnost

Zlatemince.cz zaručuje vysoký standard služeb, což zahrnuje průkazný původ zboží, certifikáty pravosti a možnost osobního převzetí investičního zlata. To vše přispívá k důvěryhodnosti a bezpečnosti vašich investic.

Rozmanité investiční možnosti

Kromě klasických zlatých slitků a mincí, nabízí zlatemince.cz také možnost investovat do speciálních edic mincí a dárkových krabiček, které mohou být atraktivní nejen jako investice, ale i jako luxusní dárek pro blízké.

Investice do zlata představují konzervativní a zároveň velmi spolehlivý způsob, jak ochránit své finanční prostředky. S rostoucí popularitou investičního zlata je klíčové vybrat si spolehlivého a důvěryhodného dodavatele. Zlatemince.cz s širokou nabídkou produktů, transparentními cenami a garantovanou kvalitou je ideálním místem pro vaši investici. V době, kdy cena zlata stále stoupá a trhy jsou nejisté, je investice do fyzického zlata rozumnou volbou pro každého, kdo hledá bezpečí a stabilitu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *