Díváte se po elektroskútru? Zkuste českou značku Racceway

Elektrické skútry dobývají české silnice. Značka Racceway je novinkou na tuzemském trhu, která doslova vtrhla do tohoto segmentu. Co všechno svým zákazníkům nabízí?

Racceway přináší následovníky klasických malých motorek

Žádné tankování, prakticky žádný servis, žádný hluk a žádné emise. Elektromobilita se prezentuje jako splněný sen. A právě tyto sny v tuzemsku pomáhá plnit značka Racceway.

Ta byla s celoevropským zastoupením českým výrobcem Rulyt oficiálně představena poprvé v roce 2017. Kořeny samotné firmy Rulyt pak sahají až do roku 1997, kdy započala svou obchodní činnost jakožto dovozce a velkoobchodu kancelářských potřeb a kancelářské techniky.

Posléze se přeorientovala na sortiment sportovního zboží. To této společnosti přineslo více než 25 let zkušeností a podnikatelských úspěchů. A otevřelo cestu k dalšímu rozšiřování podnikatelských plánů.

Expanze pak Rulyt přivedla až k elektromobilitě. Pilířem produktového portfolia jsou proto v současnosti moderní verze populárnějších malých motocyklů e-Babeta, e-Fichtl a e-Moped, které najdete na stránce – Motoe.cz. Důvodem obliby těchto strojů je především to, že díky limitovanému výkonu motoru a omezené rychlosti nevyžadují řidičské oprávnění.

Vzhledem k tomu, že disponují cyklopedály, legislativa na ně jednoduše nahlíží jako na kola. Velmi vhodné jsou proto zvláště pro motoristy-začátečníky.

Elektromobilita nicméně nabídne řadu výhod každému. Stěžejní myšlenkou pro založení značky Racceway ostatně byla snaha přinést také zájemcům v tuzemsku kvalitní, pohodlnou a cenově dostupnou alternativu dopravy. Elektrické skútry jsou vhodné pro přepravu po městě i na výlety. Poradí si dokonce i s náročnějším terénem.

S Racceway se můžete spolehnout na kvalitu i precizní zákaznický servis

Dnes tak Racceway svoje zkušenosti směřuje právě k produkci kvalitních značkových skútrů sestavených z komponent od dodavatelů světových značek. A to vše za příznivé ceny.

Dnes již navíc zájemci nemusejí spoléhat pouze na výběr po internetu. V roce 2021 se v Česku a také na Slovensku otevřely hned tři pobočky vzorkovny a servisu elektrických motorek, kde si je zájemci mohou naživo prohlédnout a samozřejmě taktéž osobně vyzkoušet.

V záruční době se pak servisní zásahy provádějí přímo u zákazníka. Díky tomu se celý proces významně zjednodušuje a klient neriskuje poškození svého skútru při přepravě. Racceway tak u svých výrobků jednoznačně dbá jak na kvalitní komponenty, tak i na vynikající zákaznický servis.

Zároveň také kladou skútry Racceway důraz i na stylový design. Jeho retro nádech se inspiroval původními značkami. Zároveň však nabízí i řadu nových barevných variet. Zaručeně vás tak na nich na silnicích nikdo nepřehlédne.

Kromě skútrů nabízí Racceway i další elektrická zařízení, jako jsou elektrokoloběžky, kolonožky, elektrické skateboardy a longboardy. Samostatnou kapitolu pak představují dětská vozítka a zařízení navržená jako řešení pro zlepšení pohyblivosti seniorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *