Dovolenou v ČR si užijete stejně jako v tropických destinacích. Největší oblibě se těší zejména Máchovo jezero

Velká část lidí mění svůj postoj k dovolené a namísto tropických krajin míří raději do tuzemských destinací. Počty českých turistů trávící čas v ČR každým rokem rostou a není tedy divu, že se často svádí těžké boje o ubytování. Jednou z nejoblíbenějších destinací je zejména Máchovo jezero, kde můžete strávit plnohodnotnou dovolenou s přáteli či svojí rodinou.

Máchovo jezero vám dokáže nabídnout vše od relaxu po adrenalin

Pokud hledáte plnohodnotnou dovolenou, ale chcete trochu ušetřit, měli byste zvážit pobyt v tuzemsku. Velké popularitě se těší například Máchovo jezero, kde každý rok tráví dovolenou tisíce lidí a jejich počty rostou. Důvodem je zejména kvalitní zázemí, kdy si můžete dopřát jak odpočinek, tak i pořádný adrenalin.

Jestliže si najdete opravdu kvalitní ubytování Máchovo jezero, budete mít přístup ke všem atrakcím a zajímavým lokacím, které můžete v okolí Máchova jezera najít. Běžně se tak můžete vydávat na výlety za poznáváním blízkého okolí, ale vyzkoušet i různé sportovní aktivity včetně golfu či všelijakých vodních radovánek.

Ubytování si raději objednejte s předstihem

Jak již bylo řečeno, Máchovo jezero je pro turisty jedním z nejčastějších cílů, což se odráží i na vytíženosti ubytování. To byste si měli vždy objednat s předstihem, díky čemuž se můžete vyhnout případným nepříjemnostem. Opravdu kvalitní Máchovo jezero ubytovaní nabízí areál Staré splavy a chatová osada Elite u Máchova jezera, kde se můžete nejen ubytovat, ale trávit i svůj volný čas.

Dostupné jsou čtyřlůžkové chatky, ve kterých vám je vždy k dispozici chladnička. Počítat můžete i s jídelnou s barem, kvalitním sociálním zařízením, ohništi či hřištěm pro děti. Areál je navíc umístěný tak, že se můžete během chvilky přemístit k místním sportovním atrakcím jako jsou šlapadla, minigolf nebo jízda parníkem.

Inspirace:  Vychutnejte si elektronické cigarety značky Elfbars a Lio Nano

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *