Dopřejte si kvalitní spánek na správně vybrané matraci

Odborníci uvádí, že spánkem trávíme asi jednu třetinu života. Mělo by tedy jít o opravdu kvalitně strávený čas, protože právě spánek nám dodává energii do dalších činností, a samozřejmě také vitalitu.

Dalo by se tedy říci, že od toho, jak strávíme noc, se odvíjí i naše naladění během následujícího dne.

Jak vybrat správnou matraci

Nejdůležitějším prvkem celé spánkové hygieny je rozhodně matrace. Dobrou pověst mají v tomto ohledu zejména hotelové matrace v kvalitních ubytovacích zařízeních. A není to náhodou – byly totiž vybírány podle specifických kritérií. A jaké to jsou?

  • Komfort,
  • prodyšnost,
  • dobrá opora páteře
  • a dlouhá výdrž.

Kde koupit kvalitní matraci

A kde takové vybavení ložnice sehnat? Společnost Bazyl.cz se specializuje na výrobu matrací a prodej doplňků, souvisejících se zdravým spánkem. Jejich matrace splňují všechna potřebná kritéria a při jejich výrobě jsou vždy použity jen vysoce kvalitní certifikované materiály. Tedy ty, které bez ztráty hvězdičky prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost. Důkazem toho jsou například certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100.

Na výběr je také řada možností. Po všech stránkách komfortní matrace jsou vyráběny ze studené pěny, PUR pěny, latexu a také z opravdu vysoce komfortní termoelastické paměťové pěny. K mání je široká škála exkluzivních ortopedických, sendvičových a vrchních matrací.

Výhodný nákup

A k dispozici jsou zákazníkům také výhodné slevové akce. V současnosti lze využít například  akce 1 +1 matrace a těšit se můžete i na dárky k nákupu. Již nikdy tak nebudete muset dělat kompromisy a volit mezi kvalitní, komfortní a pohodlnou matrací na jedné straně a dobrou cenou na té druhé. Samozřejmostí je dodání zboží po celé České republice v co nejkratších dodacích lhůtách. Stačí si jen vybrat model, který vám bude maximálně vyhovovat.

Inspirace:  Jaké barvy by měly dominovat dětskému pokoji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *