Kam s dětmi na dovolenou? Na Maledivy!

Děti milují moře, to je známá věc. Proč jim tuto radost nedopřát v té nejlepší možné variantě? Maledivy jsou velmi bezpečnou destinací pro rodinnou dovolenou. Dlouhé bílé pláže s jemným pískem a teplou vodou jsou jako stvořené pro dětské radovánky plné radosti a smíchu. Na každém lokálním ostrově je k dispozici nové dětské hřiště. Základní zdravotní péče je zajištěna ve zdravotním středisku každého ostrova. Vážnější případy řeší nemocnice v hlavním městě Malediv. Přímý let na Maledivy trvá asi 10 hodin. Létá se v noci proto je velká šance že Vaše děti let prospí. Pokud ne, jistě je zabaví pohádka na tabletu nebo mobilu.

Kdy vyrazit na Maledivy

Maledivy leží v téměř na rovníku. Počasí je teplé a stálé po celý rok. Větší deště se objevují jen v červnu a červenci. Termín si proto můžete zvolit dle Vašich potřeb nebo prázdnin dětí. Nabízí se vyměnit lyžování na přeplněných horách po dobu jarních prázdnin za koupání v průzračných vodách Indického oceánu.

Zážitky pro děti

Maledivy nabízejí mnoho zážitků pro malé i velké. Velcí jistě prozkoumají bohatý podmořský život. Pod hladinou můžou na obrovské manty, malé žraloky, roztomilé želvy nebo rejnoky. Malí návštěvníci Malediv mohou pozorovat malé žraloky kteří u břehu učí lovit a nahánějí hejna rybek. V přístavu mohou pozorovat i větší ryby co čekají na snadný úlovek v podobě zbytků ryb od rybářů.

Cena rodinné dovolené s dětmi

Jistě, Maledivy nejsou a asi nikdy nebudou (zejména kvůli vzdálenosti z ČR) nejlevnější destinací. Letenky se pohybují kolem 16 tis. Kč. S ubytováním pro Vaši rodinu Vám pomůže cestovní agentura maledivy-levne.cz. Agentura má bohaté zkušenosti s výběrem toho nejvhodnějšího ostrova přímo pro konkrétní případy. Může Vám nabídnou levné penziony ale i luxusní hotely které mají v ceně hlídání dětí. Nabízí ty nejlepší hotely a penziony na nejkrásnějších ostrovech Malediv. Hotely a penziony jsou na děti připravené, Pro nejmenší mají k dispozici cestovní postýlky.

Rady na závěr

Nezapomeňte se na Maledivách chránit proti sluníčku. To má opravdu velkou sílu, doporučujeme alespoň ze začátku pobytu koupání v tričku. Používejte opalovací krémy s faktorem 50. Opravdu důležitá je také pokrývka hlavy a to neplatí pouze pro děti.
Palm Resort Beach Egypt Sea  - Elena_camerawoman / Pixabay
Kam s dětmi na dovolenou? Na Maledivy!
Inspirace:  Proč je řeka Lužnice ideální pro rodinné plavby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *