Potřebujete posílit imunitu? Jděte na to za pomoci přírodních zdrojů

Jaro na nás klade z hlediska teplotních změn opravdu velké nároky. A to se samozřejmě odráží i na naší obranyschopnosti. Chcete ji podpořit přirozeným způsobem? Máme pro vás tip na kombinaci tří účinných přírodních složek, které se společně o vše potřebné postarají.

Produkty společnosti Naturvita čerpají jak z naší přírody, tak i z toho nejlepšího, co nabízí okolní země. V produktu Kaštan – Jírovec maďal se tak spojují ve vzájemné synergii hned tři perfektní složky:

  • Kaštan – Jírovec maďal (extrakt)
  • Vitamín C
  • Bioflavonoidy z citrusových plodů

Proč si dopřát právě tyto tři favority?

A co že to ta synergie vlastně je? Jde o zákonitost vzájemné podpory působení, které využívají ty nejlepší doplňky stravy a přírodní produkty pro krásu a zdraví. V zásadě tak společně užívané složky působí silněji, než kdybyste konzumovali každou zvlášť. A co vám mohou nabídnout?

Kaštan alias Jírovec maďal pomůže na žilní problémy i imunitu

Pomůže nám zejména se správnou cirkulací krve – velmi dobře působí na cévy a kapiláry a dokáže nám tak pomoci mimo jiné i od pocitu “těžkých nohou.” Skvěle také podporuje kůži – napomáhá její výživě i čistícím procesům. Oceníte ho také pro lepší pohyblivost a pružnost kloubů a nesmíme zapomenout ani na to, že zvyšuje odolnost organismu v nepříznivých okolních podmínkách.

Chestnuts Brown Nuts Food Healthy - 깜부기 / Pixabay
Potřebujete posílit imunitu? Jděte na to za pomoci přírodních zdrojů

Na co je dobrý vitamín C a bioflavonoidy

V produktu Kaštan Jírovec v kapslích najdete vitamín C výhradně ve formě askorbátu vápenatého. Jde o neutrální formu tohoto nezbytného výživového prvku, jež vám nabídne zejména větší šetrnost  k žaludeční sliznici i efektivnější absorbci tělními buňkami. Je nezbytný při tvorbě kolagenu a používá se pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, dásní a zubů.

A co bioflavonoidy z citrusových plodů? Ty díky obsahu hesperidinu celou recepturu vhodně doplňují. A v jakém množství tyto složky v produktu najdete?

  • Kaštan – Jírovec maďal extrakt 250 mg/kaps
  • Vitamín C 60 mg/kaps
  • Bioflavonoidy z citrusových plodů 50 mg/kaps

Podpořte své zdraví a krásu výrobky s českým původem. Výhodně je můžete nakoupit v e-shopu Gigalekarna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *