Jak si nejlépe ozvláštnit erotické hrátky?

Sexualita k člověku neodmyslitelně patří a na rozdíl od mnoha jiných živočichů si lidské plémě dokáže své rozmnožovací rituály patřičně užít.

Často se však po nějaké době do života partnerů vtírá nuda, což je může vést v nejhorším případě až k rozchodu. Naštěstí je možné tomu zabránit, třeba pomocí různých hraček a oblečků.

Oblečení

Vhodné erotické oblečení zvládne nadchnout nejen muže, ale také ženy. Dokáže dodat pohlavnímu životu novou jiskru. Nemusí však nutně mít pouze formu krajek a podvazků. Velmi oblíbené je i latex oblečení. Latex oblečky mohou mít celou řadu podob. Někdo preferuje obleky pro celé tělo, jiní se spokojí třeba jen s latex korzety.

Kožené korzety zakrývají pouze trup, což je docela výhoda. Jednak může být zbytek tělesných partií obnažen, jednak se člověk nemusí potit na celém těle. Aby totiž člověk vydržel alespoň nějakou dobu v latexu, musí si pořídit i vhodný pudr.

BDSM

Převleky však nestačí každému. Náruživější jedinci rádi do hry zapojí i bič, případně další hračky typu strap-on. Jedná se o umělohmotný penis, který se k tělu připevňuje buďto řemeny, nebo speciálním prádlem.

Toto uspokojovadlo se dá pořídit v celé řadě variant. Standardem jsou dilda pevně připojena k masce, případně kalhotkám. Jejich nevýhodou je nemožnost dildo vyměnit. Mnohem praktičtější jsou pak verze s patenty, kde je možné umělý penis vyměnit za jiný. Ovšem i v tomto případě je nutné omezit se pouze na několik málo velikostí.

Největší variabilitu mají modely s dildem vsazeným do kruhu. Ty se obvykle připevňují k tělu řemeny. Kruhy se samozřejmě dají měnit podle potřeby, aby se do nich dal vsadit takřka jakýkoliv umělý penis.

Inspirace:  Hygienické papírové ručníky pomáhají před šířením bakterií a virů

Možné je takto připnout i leckterý vibrátor, jehož účinky jsou podobně jako v případě magic wandu mnohem vyšší. Vibrace totiž dokáží práci odvést často mnohem lépe než pouhé přirážení.

Velká obliba

Češi se stále častěji otevírají akcím spojeným s fetišem a BDSM. Je pravdou, že latex, sex a BSDM v našich zeměpisných šířkách prostě v poslední době docela frčí, což asi potvrdí takřka každý BDSM sexshop.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *